Klíčová slova jsou:

#regenerace #rehabilitace #relaxace

NA ZAČÁTKU…

Kalendář ukazoval rok 2007 a já místo dovolené u moře seděla v Design škole a pracovala na projektu zachycení atmosféry vysněného interiéru. Vykrystalizoval se z toho wellness prostor, plný kytek, čistých barev, pohodlných křesel… . Už v tu dobu podvědomě moje tělo volalo o pomoc, ale já jsem jeho signál nezachytila.

2010 jsem se zhroutila vyčerpáním.

Tělo přestalo fungovat, mysl se zablokovala a otevřelo se přede mnou 11-ti leté peklo, které skončilo 12.11. 2021 tak, že jsem se ráno probudila klidná, po 8 hodinovém kvalitním spánku, vyrovnává, bez bolestí svalů, páteře, bez ranního zvracení … .

Prvním impuls založit Školu relaxace dall můj kardiolog, když se mě zeptal: ‚Kde se učíte relaxovat?‘ To byl rok 2012. Já jsem se nacházela v procesu hledání možností relaxace, která by mě pomohla nadechnout se, nabrat síly pro každodenní rutinu.

V průběhu těchto let jsem vyzkoušela mnoho různých forem relaxačních technik od autogenního tréninku, přes terapii extrémním chladem, aquahealing, až po skupinové terapie, život v komunitě, povídání u kávy či debaty při víně. To vše obklopeno přírodními zdroji – bylinkami, lesy,, sluncem, mořem či horami, kde jsem čerpala sílu a hledala odpovědi.

Vznikla metodika práce s tělem.

Zapojila se do ní epigenetika a vědecký výzkum započatý v NASA.

ŠKOLA RELAXACE SE ZAMĚŘUJE NA:

• prevenci syndromu vyhoření
  • umožňuje různé formy terapií
  • podporuje celkovou regeneraci pomocí intuitivního audio – vizualičního systému pro kosmonauty

Mým upřímným přáním je,

ať zvládáte s nadhledem každodenní starosti, objevujete drobné radosti a žijete naplněným životem.

Markéta